STRZELNICA SPORTOWA

Cały teren strzelnicy to blisko 14 ha terenów powojskowych położonych w Dłużynie Dolnej. Malownicza, leśna sceneria oraz bogata infrastruktura zainspirowały nas do utworzenia wyjątkowego miejsca, w którym myśliwi oraz początkujący strzelcy mogą rozwijać pasję i doskonalić swoje umiejętności. Postanowiliśmy zmodernizować i zaadaptować tereny wojskowe do naszych potrzeb i planów.
Strzelnica umiejscowiona jest w byłym wojskowym obiekcie technicznym, bunkrze batalionu rozpoznania radioelektronicznego. Jej wojskowy klimat dodaje ducha w strzelaniu.


Zawsze zapewniamy przeszkolenie z zasad użytkowania broni palnej oraz podstawowych technik strzeleckich. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają nasi instruktorzy. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów broni: pistolety: Glock, Walther, CZ; rewolwery; karabinki systemu AK47 czy AR15 i strzelby gładkolufowe. Dla osób nie lubiących huku mamy natomiast karabinki i pistolety pneumatyczne.


Oferujemy doskonałą formę spędzenia czasu w ramach szkoleń firmowych, wyjazdów integracyjnych i spotkań w grupie znajomych. U nas możesz zaplanować wyjątkową i pełną wrażeń integrację, która pozostanie w pamięci uczestników na lata! Na naszym obiekcie jest możliwość wjazdu i bezpieczne zaparkowania autobusu, jak i innych pojazdów.