SKLEP "LUPUS"

Strzelectwo to w naszej rodzinie tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Poprzez markę LUPUS pragniemy godnie kontynuować dokonania naszych przodków oraz prężnie przyczyniać się do popularyzacji strzelectwa w Polsce.
Myślistwo i strzelectwo płyną w naszej krwi. Pasję do polowań, lasów oraz broni przekazali nam nasi ojcowie i dziadkowie. Chcąc pozostawić po rodzinnej tradycji trwały ślad, 1 kwietnia 2016 roku postanowiliśmy otworzyć sklep myśliwski LUPUS z pełnym asortymentem dla pasjonatów myślistwa i strzelectwa.
Nie wyobrażaliśmy sobie jednak, aby na tym poprzestać. Naszym marzeniem było posiadanie nie tylko sklepu myśliwskiego, ale także i w pełni profesjonalnej strzelnicy. Ambicja oraz wysokie aspiracje po raz kolejny pozwoliły nam zrealizować nasz cel i już w marcu 2018 roku mogliśmy wspólnie cieszyć się z otwarcia strzelnicy LUPUS.

przejdź do sklepu internetowego...

STRZELNICA MYŚLIWSKA

Strzelnica LUPUS to blisko 14 ha terenów powojskowych położonych w Dłużynie Dolnej. Malownicza, leśna sceneria oraz bogata infrastruktura zainspirowały nas do utworzenia wyjątkowego miejsca, w którym myśliwi oraz początkujący strzelcy mogą rozwijać pasję i doskonalić swoje umiejętności. Postanowiliśmy zmodernizować i zaadaptować tereny wojskowe do naszych potrzeb i planów.
Strzelnica LUPUS składa się z pełnego wieloboju myśliwskiego, osi skeetowej oraz trapowej.

czytaj więcej...

STRZELNICA SPORTOWA

Jesteśmy nowym klubem sportowym działającym od 2016 roku. Posiadamy licencję Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego. Jesteśmy otwarci również dla amatorów strzelectwa, nie mających większego doświadczenia. Prowadzimy kursy przygotowujące do egzaminu na patent strzelecki. Wstąpienie do naszego stowarzyszenia to pierwszy krok do ubiegania się o pozwolenie na broń do celów sportowych.
Na strzelnicy posiadamy szeroki wybór broni oraz profesjonalnych instruktorów, dzięki którym będą Państwo mogli nabywać swoje umiejętności strzelckie. Serdecznie zapraszamy!

czytaj więcej...

PARCOUR

Strzelnica LUPUS wraz z Polskim Stowarzyszeniem Strzelectwa Parkurowego podjęła działania przystosowujące strzelnicę do strzelectwa parkurowego, czego efektem było powstanie czterech osi compak sporting zgodnych z regulaminem FITASC.
Nasza strzelnica jest obsługiwana przez system Rangemaster, którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem. Cały nas sprzęt jest w pełni zautomatyzowany i samoobsługowy. Wysokiej jakości sprzęt sprawia, że LUPUS jest obecnie najbardziej nowoczesną strzelnicą w Polsce.
Na strzelnicy znajdują się najnowocześniejsze maszyny firmy La Porte, wykorzystywane podczas olimpiad i imprez mistrzowskich, Teeal lupper, Rabbit lupper, Midi, Battue, Standard oraz 26 maszyn do compak sportingu.

czytaj więcej...